İber Müzik, İber Prodüksiyon adıyla yoluna devam ediyor. Başından beri müzikal politikasının omurgasını koruyan ilkeli bir duruşu vardı. Halk Müziği ağırlıklı, özgün renklerle çoğalan, etnik olanı da bünyesinde barındıran çizgisi yolunda akmaya devam ediyor.

Yaptığı albümlerde kaliteyi özenle koruyan ısrarı, ciddi bir firma kimliği kazanmasında belirleyici olmuştur.

Müziğin yeni ufuklara açılımına omuz vermiştir. Belki de para kazanmayı ikinci sıraya koymayı düşünmeden kalıcılığı ve kaliteyi önemsemiştir. Ağırlıkla bu renklerle seyrederken hepimizin hayatına kazandırdığı çok sayıda ismin altında İber'in imzası var. Kendilerine ait yorumları, bestecilikleri, düzenleme anlayışlarının getirdiği zenginliklerle hayatımıza yeni renkler armağan etmiştir. Bünyesindeki sanatçılarla yolculuğu karşılıklı sevginin verdiği güvenle devam ediyor. Yenilere de açık tutuyor kapısını. Müziğin insanlara ulaşması artık kabuk değiştirmiştir. Taş Plak, Kaset, CD'nin yerini dijital platformlar almıştır.

İber Prodüksiyon bu alanda da çağın gerisinde kalmadan, yeniliklere ayak uydurmuştur. Ürünlerine bu düzlemde de ulaşılmasının örgütlüğünü  sağlamlaştırmıştır. 

Umarız İber Prodüksiyon bu zorlu dönemeci dinleyicilerinin sıcak desteğiyle aşar, yeni projeleri, yeni yorumcularıyla hayatlarımıza müziğin büyüsünü katmaya devam eder.