• Yayın Tarihi /2015
  • Plak Şirketi /İber Prodüksiyon
  • Format /Digital / CD

Parçaları Dinleyin

Albüm Hakkında

Feza Buket Kahraman MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KONSERVATUARI alım sınavlarına başvurarak konservatuara girmeye dereceyle hak kazanmıştır. Burada 4 yıl eğitim gördükten sonra 2010 yılında Gaziantep devlet konservatuarı sınavlarına başvurmuş ve Türk Halk Müziği Temel Bilimler bölümünde eğitimini almaya hak kazanmıştır.

Cihan Kahraman 2007 Yılında Adıyaman Üniversitesini kazanmış ve burada ziraat teknikerliği okumuştur. Buradaki eğitimini bitirdikten sonra 2010 yılında Gaziantep devlet konservatuarı sınavlarına başvurmuş ve Türk Sanat Müziği Ses Eğitimi bölümünde eğitimini derece ile almaya hak kazanmıştır.

2010 yılında üniversitede tanışan Cihan ve Buket Gaziantep de birçok yerde beraber sahne almaya başlamışlardır. Gaziantep de yaptıkları müzik ile yoğun ilgi ve beğeni alan Cihan ve Buket gittikleri birçok şehirde de ilgi ile karşılanmış ve artık isimlerini bir çatı altında birleştirmeye karar vermiştir. Adlarını özgürlük ve umut tan yola çıkarak artık MAVİNİN EZGİSİ olarak duyurmaya başlamışlardır.

Suçlusu Sen albümünün yönetmenliğini Serkan Akçakoç üstlenmiştir. Mix – Mastering Utku Küçük tarafından yapılmıştır.